wizaż okolicznościowy/ sesje foto/ imprezowe oferty specjalne

Data publikacji: Grudzień 3, 2010 1:31 am | Nazwisko: Kamila | Tagi:

wizaż okolicznościowy/ sesje foto/ imprezowe oferty specjalne wizaż okolicznościowy/ sesje foto/ imprezowe oferty specjalne wizaż okolicznościowy/ sesje foto/ imprezowe oferty specjalne wizaż okolicznościowy/ sesje foto/ imprezowe oferty specjalne

Szanowne Panie!

Przeraża was sama myśl wielkiego wyjścia, ważnej imprezy okolicznościowej, przyjęcia? Czy może chcecie poprawić sobie humor bądź zrobić prezent dla siebie, czy też bliskiej wam osoby w postaci sesji fotograficznej? Dyplomowana wizażystka Międzynarodowej Akademii Estetyki Laurel (03.2009), wykonuję makijaże okolicznościowe z dojazdem do klienta.

Oferuje usługi:

Makijaż dzienny – 60 zł
Makijaż okazjonalny (karnawał, studniówka, sesje fotograficzne) – 70- 150 zł
Makijaż wieczorowy – sylwestrowy 100 – 120 zł (w tym sztuczne rzęsy)
Makijaż ślubny + makijaż próbny – 150 zł + 100 zł
Makijaż ślubny (Świadkowej + mamy Panny Młodej) 90 – 100 zł
Korekta Pana Młodego – 30 zł

A może marzy wam się niecodzienny wieczór z wizażystkami, fotografem i stylistką w szampańskim nastroju w klimatycznym vip roomie w jednym z warszawskich klubów?

Współpracuję z młodymi, kreatywnymi fryzjerkami, fotografkami, stylistką i wizażystką. Chętnie razem zajmiemy się podkreśleniem, czy zmianą wizerunku i zatrzymamy te chwile na zdjęciach. Macie Panie ciekawy pomysł na sesje fotograficzną? Możliwość indywidualnych sesji w warszawskich klubach muzycznych, restauracjach, czy innych ciekawych miejscach w okolicy Warszawy- Wy proponujecie, My- staramy się to zrealizować.

Jeśli tylko wyrazicie Panie zainteresowanie ofertą- mamy głowy pełne pomysłów i wspólnie osiągniemy efekt oczekiwany bądź coś jeszcze lepszego. Zajmiemy się Paniami tak, jak same chciałybyśmy być potraktowane, z największym zaangażowaniem i troską o zniewalający efekt końcowy.

Dojazd do klientki (Warszawa, Chotomów, Legionowo, Jabłonna), indywidualne podejście do poszczególnych zainteresowanych osób.

Kilka prac w portfolio na: http://www.maxmodels.pl/kkamcia.html

Więcej informacji na priv, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Pozdrawiam,

K.

Udział: Twitter | Facebook | Email

Zgłoś nieprawidłowe użycie lub spam

Kontakt z ogłoszeniodawcą
Dodaj komentarz