III Chotomowskie Pożegnanie Lata

Sierpień 15, 2012 przez mariusz · Dodaj komentarz 

Trwają zapisy na III Chotomowskie Pożegnanie Lata –

I Marsz Rodzica z Wózkiem.

To coroczna impreza skupiająca miłośników biegania z Chotomowa i okolic, a od tego roku również rodziców, którzy z najmłodszymi pociechami mogą przejść trasę  i cieszyć się urokami Lasów Chotomowskich.

III Chotomowskie Pożegnanie Lata odbędzie się 16 września 2012. Start i meta tradycyjnie przy Ośrodku Kultury w Chotomowie, ul. Strażacka 8.

Marsz Rodzica z Wózkiem na dystansie  1,6 km rozpoczyna się o godz.  13.15.

Bieg na dystansie 5 km rozpocznie się 15 min później o godz. 13.30.

Wszystkich lubiących aktywny tryb życia zapraszamy na

III Chotomowskie Pożegnanie Lata,

które odbędzie się w niedzielę – 16 września 2012 roku w Chotomowie

o godz. 13.15.

NIE MA WPISOWEGO!!!

Można jednak pomóc dzieciom z chotomowskiego Domu Dziecka, przynosząc środki czystości: pasty do zębów, szczoteczki, szampony, płyny do kąpieli.

Wszystkie artykuły zostaną przekazane dzieciom dla ww. ośrodka. Do akcji pomagam dzieciom z chotomowskiego Domu Dziecka, zachęcamy nie tylko biegających, ale też kibiców, na których liczymy na całej trasie biegu oraz marszu z wózkiem !!!

Celem biegu i  spaceru rodziców ze swoimi pociechami w wózkach jest propagowanie aktywności ruchowej na świeżym powietrzu wśród mieszkańców gminy Jabłonna i Powiatu Legionowskiego.

Limit osób – 65 + 15 par (rodzic plus dziecko w wózku).

Bieg ma charakter treningu. Uczestnicy startują razem i w miarę możliwości kończą wspólnie bieg.

Z uwagi na to, że każdy z uczestników otrzyma cenne niespodzianki oraz imienny numer startowy wskazane jest, aby podejmował przemyślane decyzje startu w III Chotomowskim Pożegnaniu Lata.

Kto nie jest pewny swojego udziału,  nie powinien zapisywać się, bo nawet odwołanie startu w ostatniej chwili spowoduje, że ciężka praca organizatorów z poniesionymi nakładami finansowymi pójdzie na marne.

Czekamy na Ciebie, żeby godnie pożegnać lato w Chotomowie, zażywając odrobinę  sportu dla własnego zdrowia i ciesząc się urokami Lasów Chotomowskich.

Dołącz do nas.

Mariusz Grzybek

Zapisy – Tutaj

Trasa biegu – Tutaj mapa

Trasa marszu z wózkami – Tutaj mapa

Dodaj komentarz