Poszukiwany/a Stażysta/tka w Księgowości

Data publikacji: Wrzesień 29, 2017 12:11 pm | Lokalizacja: Chotomów | Telefon: +48 577 653 101

Praca w biurze rachunkowym. Staż płatny – praca na pół, lub cały etat.
Wymagania:
-Mile widziane wykształcenie kierunkowe w dziedzinie finansów, rachunkowości lub pokrewnego,
-Umiejętności obsługi pakietu MS Office
-Dokładność i systematyczność
-Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane
-Umiejętności pracy w zespole
Zakres zadań:
-Kontrola merytoryczna i bieżąca weryfikacja otrzymanych dokumentów księgowych pod względem formalno-podatkowym,
-Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
-Udział w podatkowym zamknięciu miesiąca,
-Archiwizowanie dokumentów
-Wspieranie zespołu w pracach administracyjnych,
Oferujemy:
-możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
-przyjazną atmosferę pracy sprzyjającą nauce
-możliwość kontynuacji współpracy po zakończonym stażu
-elastyczny grafik godzin pracy
-referencje po zakończonym stażu

Udział: Twitter | Facebook | Email

Kontakt z ogłoszeniodawcą